امروز: پنج شنبه ۳-بهمن-۱۳۹۸ / الخميس 28-جماد أول-1441 / Thursday 2020-January-23

مناسبت روز
پیام روز :

اردوی جهادی رفع محرومیت

اردوی جهادی رفع محرومیت

خادمیاران حرم رضوی منطقه ۶ استان تهران در راستای فعالیت‌های امداد مستضعفین خود در نظر دارد اردوی جهادی رفع محرومیت در قالب بسته‌های معیشتی، بسته‌های تحصیلی دانش‌آموزی، مشاوره‌های تخصصی(خانواده، حقوقی، مذهبی و…)، بهداشت و درمان، احداث مکان‌های عمومی(مسجد، نانوایی، سوپرمارکت و…)، برگزاری مسابقات ورزشی و همایش‌های خانوادگی، فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی، توزیع اقلام فرهنگی، کتاب و کتاب‌خوانی و…. را دریکی از روستاهای محروم منطقه شهرری اجرا نماید.
بدین‌وسیله از کلیه خیرین و علاقه‌مندان به مشارکت در کارهای خیر دعوت به عمل می‌آید کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به این امر اختصاص داده و در این عمل خداپسندانه شریک شوند.
شماره‌حساب : ۱۸۴۴٫۷۰۱٫۵۵۴۵۱۹٫۲۶ بانک انصار به نام خلیل بسطامی
شماره کارت : ۶۲۷۳٫۸۱۱۰٫۸۹۸۰٫۹۷۲۴ بانک انصار به نام خلیل بسطامی
شماره شبا: IR290630184470100554519026 بانک انصار به نام خلیل بسطامی
لطفاً در صورت واریز وجه برای مشارکت در ساخت مسجد و به جهت مسئولیت شرعی، مبلغ واریزی را به شماره همراه ۰۹۱۲۳۲۱۶۶۰۳ اعلام یا پیامک یا از طریق شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی فرمایید.
همچنین کمک‌های غیر نقدی شامل لباس‌های نو، لوازم‌خانگی سالم، پتو و لوازم گرم‌کننده خود را می‌توانید به دفتر این مجموعه واقع در سرای محله والفجر به آدرس انتهای کارگر شمالی – شهرک والفجر جنب میدان تره‌بار تحویل نمایید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای خادمیاران حرم رضوی منطقه 6 استان تهران محفوظ است.

قالب وردپرس آنلاینر
قالب وردپرسقالب وردپرس