امروز: پنج شنبه ۲-اردیبهشت-۱۴۰۰ / الخميس 11-رمضان-1442 / Thursday 2021-April-22

مناسبت روز
پیام روز :

مسابقه کتابخوانی خطبه غدیر به مناسبت عید سعید غدیر(تمدید تا ۳ شهریور)

مسابقه کتابخوانی خطبه غدیر به مناسبت عید سعید غدیر(تمدید تا ۳ شهریور)

مسابقه کتابخوانی خطبه غدیر به مناسبت عید سعید غدیر خم

ویژه ساکنین منطقه ۶ تهران

دفتر آستان قدس رضوی منطقه ۶ تهران به مناسبت عید سعید غدیر خم یک دوره مسابقه کتابخوانی میان شهروندان  ساکن در منطقه ۶ تهران برگزار می نماید.

علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه حداکثر تا ۲۹ مرداد ماه ۹۸ (تمدید تا ۳ شهریور) میتوانند فایل pdf متن خطبه غدیر و سؤالات مربوطه را از ادامه این مطلب دانلود و پس از مطالعه نسبت پاسخگویی به سؤالات و ارسال عدد ۲۰ رقمی شامل گزینه های صحیح مربوط به پاسخ سؤالات به سامانه پیام کوتاه ۵۰۰۰۱۰۰۰۸۸۸۸۰۸ اقدام نمایند.

به ۸ نفر از شهروندانی که به تمامی سؤالات پاسخ صحیح داده باشند به قید قرعه از سوی دفتر آستان قدس رضوی منطقه ۶ تهران هدایایی اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است پیامک ارسالی باید فقط شامل یک عدد ۲۰ رقمی از اعداد ۱،۲،۳،۴ باشد که در صورت صحیح بودن گزینه الف عدد ۱، در صورت صحیح بودن گزینه ب عدد ۲، در صورت صحیح بودن گزینه ج عدد ۳، در صورت صحیح بودن گزینه د عدد ۴، پاسخ صحیح سؤال مربوط می باشد. در نهایت از مجموع پاسخ های صحیح یک عدد ۲۰ رقمی مربوط به ۲۰ سؤال مسابقه حاصل خواهد شد که به ترتیب از چپ به راست پاسخ سؤال ۱ الی ۲۰ می باشد. از ذکر هر گونه توضیح اضافه شامل نام و آدرس و … در متن پیام خودداری نمایید.

نمونه صحیح پاسخ ارسالی: ۳۳۳۳۳۲۲۲۲۲۱۱۱۱۱۴۴۴۴۴

 

دریافت کتاب خطبه غدیر

 

دریافت سئوالات مسابقه